Покрівельні роботи

ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ

Компанія Сервус пропонує повний цикл покрівельних робіт, якісні сучасні матеріали та найкращі ціни на покрівельні роботи в м. Одеса. Наші клієнти отримують комплексний сервісний супровід: від проектування та розробки кроквяної конструкції до облаштування тепло- та гідроізоляції та монтажу покрівельного покриття.

Сервус гарантує високий рівень професіоналізму всіх спеціалістів, правильність попередніх розрахунків та чесну вартість покрівельних робіт, а також гарантійне обслуговування.

Покрівельні роботи - найважливіший етап будівництва чи ремонту. Від стану покрівлі залежить довговічність будови та безпека в будинку. Тому найправильніше рішення — довірити облаштування даху досвідченим професіоналам.. Компанія має надійну матеріально-технічну базу: тільки найкращі покрівельні матеріали та тільки перевірені постачальники.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

 • -->

  Соблюдение сроков

  Ми цінуємо Ваш час та всі роботи проводяться згідно з графіком робіт.

 • -->

  Гарантуємо якість на кожному етапі робіт. Гарантія 5 років.

 • -->

  Фиксированная стоимость

  Усі роботи ведуться за затвердженими кошторисами.

ВИДИ КОМПЛЕКТАЦІЙ ПОКРІВЕЛЬ

Кроквяна система Mitek

від 350 грн/м²

Металочерепиця

від 130 грн/м²

Битумна черепиця

від 165 грн/м²

Композитна черепиця

від 190 грн

Керамічна черепиця

від 180 грн/м²

ПВХ мембрана

від 190 грн/м²

Водостічні системи

від 120 грн

Мансардні вікна

від 3200 грн
 • Кроквяна система Mitek

  Пропонуємо якісні кроквяні системи, покрівлі - заводського виготовлення! Виготовляються за технологією MiTek. Застосовуються у приватному будівництві та у будівництві складних промислових об'єктів. Працюючи з нами, Ви отримуєте наші партнерські знижки на матеріали до 20%!

  Переваги - проектування конструкцій, точний розрахунок, будь-яка складність.
  - виготовлення на виробництві. На будівельні майданчики поставляється у готовому вигляді.
  - збирання конструкцій відбувається без залучення важкої техніки, за 3 дня
  - можливість будівництва покрівельних ферм до 30 м без опор.
  Строк служби від 50 років
 • Металочерепиця

  Це популярний покрівельний матеріал. Він гарний і виразний на дахах будь-якої архітектури.. Має широку палітру кольорів і фактур. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та надійними виробниками. Працюючи з нами, Ви отримуєте наші партнерські знижки на матеріали до 20%!

  Переваги - простота монтажу даху та експлуатації
  - хороша стійкість до корозії, гарантія від 25 років
  - пожежостійкість та екологічність
  Строк служби від 15 років

  Прайси виробників

 • Битумна черепиця

  Дуже популярний вид покрівельних матеріалів. Приваблює своєю універсальністю: можливість укладання черепиці на дахи зі складними архітектурними конструкціями. Невибагливий в експлуатації. Працюючи з нами, Ви отримуєте наші партнерські знижки на матеріали до 20%!

  Переваги - зручне використання на дахах складної конструкції
  - великий вибір кольорів та форм
  - безшумна при дощі
  - герметичний
  Строк служби від 25 років

  Прайси виробників

 • Композитна черепиця

  Це гарний покрівельний матеріал, який є різновидом металочерепиці. Відмінною рисою є зовнішнє покриття кольоровими гранулами із натурального каменю., які надають обсяг. Такий вид покрівлі забезпечує надійний захист від опадів та шуму.. Має гідний гарантійний термін. Працюючи з нами, Ви отримуєте наші партнерські знижки на матеріали до 20%!

  Переваги - якісна шумоізоляція
  - стійкість до ультрафіолету та довговічність
  Строк служби від 34 років
 • Керамічна черепиця

  Довгий покрівельний матеріал. Відноситься до преміум сегменту. Керамічна черепиця виготовляється з натуральної глини.. У країнах Європи практично 80% дахів вкриті саме цим матеріалом. Працюючи з нами, Ви отримуєте наші партнерські знижки на матеріали до 20%!

  Переваги - довговічність та надійність експлуатації
  - стійкість до перепадів температур та агресивних середовищ
  - екологічність
  Строк служби від 50 років
 • ПВХ мембрана

  ПВХ мембрани використовуються на плоских дахах та конструкцій з малим нахилом. Користуються попитом завдяки своїй гнучкості та довговічності. Вони забезпечують надійний захист від протікання і не вимагають ремонту протягом багатьох років. Працюючи з нами, Ви отримуєте наші партнерські знижки на матеріали до 20%!

  Переваги - висока еластичність та термопластичність
  - стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання та температурних перепадів
  - монтаж даху в будь-яку пору року та за будь-якого клімату
  Строк служби від 25 років

  Прайси виробників

 • Водостічні системи

  Ми, як практики встановлюємо якісні водостічні системи. Відведення води з покрівлі та подальше її прибирання від фундаменту, дозволяє знизити можливість заплеснення стін та основи будинку. Працюючи з нами, Ви отримуєте наші партнерські знижки на матеріали до 20%!

  Переваги - водостічна система Європейської якості
  - не вигоряє на сонці
  - великий термін експлуатації
  Строк служби від 15 років
 • Мансардні вікна

  Пропонуємо Вам мансардні вікна Європейської якості, підтверджене у всьому світі. Працюючи з нами, Ви отримуєте наші партнерські знижки на матеріали до 20%!

  Переваги - якість «german made»: довговічність та надійність
  - енергозбереження - термоізоляційний блок WD (як опція).
  - багаторічна гарантія
  Строк служби від 30 років

ЕТАПИ РОБОТИ

 • 1. Створення проекту покрівлі

  Проектний відділ компанії Сервус - розробить проект покрівлі будь-якої складності та призначення. Проект створюється у професійній інженерно-архітектурній програмі.

  Розробка проекту повинна враховувати інформацію про тип даху та матеріали, з яких була або буде зведена покрівля, з урахуванням усіх покрівельних ухилів, спирання крокв, димарів та місць, де будуть встановлені мансардні вікна. Далі слідує розрахунок несучих конструкцій та створення всієї необхідної виконавчої документації.

 • 2. Складання кошторису

  Наша компанія гарантує чесний та докладний розрахунок вартості покрівельних робіт. У процесі складання кошторису враховуються покрівельні матеріали з урахуванням загальної площі та запасу для «обрізання», та безпосередньо витрати на покрівельні роботи з монтажу конструкцій.

  Для складання попереднього кошторису та отримання точного розрахунку залиште заявку

 • 3. Монтаж покрівлі

  Усі послуги з покрівельних робіт здійснюються кваліфікованими фахівцями. Ми гарантуємо високу якість на виконані роботи та надаємо Гарантію 5 років.

  У наш комплекс послуг також входять ремонт та реконструкція старих покрівель з дотриманням усіх технічних вимог та норм будівництва.

 • МИ ГАРАНТУЄМО:

  • Якість виконання робіт
  • Контроль витрат матеріалів
  • Дотримання термінів виконання робіт
 • 4. Технічний нагляд

  Ми здійснюємо контроль якості на кожному етапі. Слідкуємо за дотриманням технічних вимог, державних стандартів та технології виробництва.

НАШІ РОБОТИ