Технологія SIP

SIP технологія - будівництво будинків за канадською технологією

Енергоефективні будинки з SIP (EPA) панелей.

У країнах Північної Америки та Європи малоповерхове каркасне будівництво вже давно стало класикою. Сьогодні цей напрям будівництва набув нового дихання - цивілізований світ вступив у боротьбу за економію енергоресурсів. Більшість жителів розвинених країн обирають енергоефективні каркасні будинки..

Як відомо, вперше матеріалом з пінополістиролу скористалися в Європі. Відтоді, а це вже більше 70 років, за допомогою цього матеріалу успішно вирішують проблеми утеплення. Використання пінополістиролу дозволяє знизити витрати на опалення житла, збільшити енергоефективність та екологічність будинку.

Пінопласт з 98% складається з повітря і лише на 2 % із сполучних речовин, відповідно він є екологічно чистим матеріалом.

PS. В багатьох країнах, пінополістирол використовують для виготовлення вуликів для бджіл!

Зверніть увагу на випробування міцності Сип-панелі. Для цього вирішили заїхати на неї важкою пожежною вантажівкою вагою 10 000 кг. Тестування проходить разом із зразком панелі, зібраної в класичному каркасному варіанті., наповненому мінеральною ватою.

construction[1]Результат приголомшливий! SIP-панель витримала навантаження на 1600 кг, що не можна сказати про класичну каркасну панель.

Далі ви бачите сучасні каркасні (каркасно-панельні) вдома. Головні їхні переваги: міцність, теплота, екологічність та довговічність. Унікальні енергозберігаючі властивості каркасних будинків, що їх огороджувальні конструкції (стіни, перекриття, дах) здебільшого складаються з ефективного утеплювача.

Матеріали, енергоефективних каркасних будинків, що застосовуються в будівництві., різноманітні. Починаючи з 90-х років, за кордоном відзначається бурхливе зростання будівництва з використанням структурних теплоізольованих панелей SIP. Щорічний приріст - більше 35% на рік (за даними «Будівництво з теплоізоляційних панелей (SIP)», Майкл Морлі, 2000 Містер.).

SIP технологія дозволяє відносно недорого та швидко побудувати сучасний енергоефективний, екологічно чистий, міцний та довговічний будинок. Саме тому цій дивовижній панелі та особливостям її використання для будівництва індивідуального будинку присвячений наш сайт.

Каркасні будинки за канадською технологією

sip-panel2[1]Основною діяльністю компанії «Сервус» є будівництво будинків будь-якої складності за канадською технологією. Каркасно — щитові будинки є швидкими спорудами., при цьому вони конструктивно вчетверо міцніші, ніж дерев'яно-каркасні.

В основі даної технології виготовлення лежить використання лише двох основних матеріалів: плоско-пресованих плит, виготовлених з орієнтованої деревної тріски (OSB) і спіненого пінополістиролу.

Спінений пінополістирол має пористу структуру., яка складається з повітря на 98% і з полістиролу на 2 %. Цей матеріал є гіпоалергенним і абсолютно нешкідливим для людини. Дуже великий обсяг світового використання даного матеріалу йде на виробництво посуду та харчової упаковки..

Що стосується OSB (Орієнтовано-стружкова плита), то це орієнтоване стружкова плита, де прямокутна плоска тріска довгою до 180 мм та товщиною 0,6 мм укладається в три шари і пресується за умов високої температури та тиску з використанням сучасного поліізоціанатного клею та деревної смоли, при цьому вони не містять фенолоформальдегіду.

Дуже важливим аргументом під час вибору плити OSB для виготовлення SIP панелі є низька кількість клею у самій плиті, який остаточно полімеризується через місяць після пресування.

Ми використовуємо

osb_eco[1]

Ці матеріали не зазнають гниття або ураження комахами., а також не містять різноманітних летких елементів.

Переваги будівель, які побудовані з SIP панелей:

  • можливість будівництва будь-якої пори року;
  • дуже швидкий монтаж під час будівництва;
  • висока теплоізоляція, а також вужча товщина стін;
  • висока міцність та стійкість;
  • виконання складних конструкцій із невеликими витратами;
  • легкість різноманітних декоративних робіт.

У будинку з використанням плит ОSB поверхні будуть ідеально рівними.. Також, легкість даної конструкції може дозволити заощадити на фундаменті (для будинків, які побудовані із СІП панелей, вистачає звичайного стрічкового фундаменту). Дані панелі мають малу масу, що надає можливість навіть двом робітникам без зусиль займатися їх перенесенням та монтажем.

Здійснення доставки панелей прямо на будівельний майданчик можливе навіть за допомогою транспорту з невеликою вантажопідйомністю..

Щодо терміну експлуатації тих будинків, де використовується технологія SIP-панелей, то він досягає до 100 років. Подібна довговічність багатошарових панелей обумовлюється високими експлуатаційними якостями матеріалу - пінополістиролу., який фактично не старіє, може зберігати свої геометричні розміри та форми, зовсім не схильний до гниття, а також не сприяє розвитку та розмноженню мікроорганізмів.

Купити панелі.