Технологія MiTek

Технологія MiTek

Технологія MiTek – висококласне сучасне комплексне рішення, застосовується у будівництві різного призначення. Воно передбачає і проектування конструкцій, та їх виробництво, а також повноцінний монтаж.

Добре відома у всьому світі міжнародна компанія MiTek Industries спеціалізується на роботі з наступними видами продукції:

  • стінові панелі,
  • ферми перекриття,
  • опалубки для бетонних будівель,
  • кроквяні ферми,
  • гратчасті рами.

Технологія MiTek

Технологія знайшла собі застосування у будівництві не лише малоповерхових будівель. На сьогоднішній день вона широко затребувана і в реконструкції різної складності, та у зведенні складних промислових об'єктів.
Каркасні будинки за технологією MiTek — один із найпопулярніших напрямків. Для початку давайте розберемося із самою схемою. Що собою вона представляє?

Є панелі стін, які утворюють каркас, а є кроквяні ферми, формують дах. Деталі останніх з'єднуються зубчастими пластинами із металу. Крім цього, технологія Мітек має власне верстатне обладнання та програмне забезпечення.

Переваги MiTek

Чим же таке привабливе це рішення?

  1. По перше, маленька матеріаломісткість. Якщо порівнювати з будинками з цегли, наприклад, показники витрат за матеріали в 2 рази нижче. Це значно здешевлює собівартість домокомплекту., що оцінить будь-який замовник.
  2. По-друге, власне програмне забезпечення – потужний та точний інструмент у проектуванні конструкцій.
  3. По-третє, виробництво продукції на власних заводах - запорука високої якості, на будівельні майданчики все поставляється у готовому вигляді.
  4. По-четверте, швидкість роботи. Терміни будівництва фінських будинків справді вражають. Якщо на зведення котеджу з газобетону ви можете витратити рік або більше, то на каркасні будинки MiTek піде від 2 до 4 місяців, залежно від складності проекту.
  5. Нарешті, у п'ятих, простота експлуатації. Складання конструкцій відбувається без залучення важкої техніки, для цього достатньо кілька будівельників.

MiTek

Як бачиш, одні плюси. Враховуйте також економію бюджету за рахунок відносно невеликих витрат на легкий стрічковий фундамент.

я, зрозуміло, варто врахувати приємний бонус - ідеально рівні поверхні панелей дають шанс найрізноманітнішим оздоблювальним роботам, що не завжди можливо у будівництві з класичних матеріалів.