Корисна інформація

Будівництво будинків у Каховці.

Будівництво будинків у Каховці. - один із найбільш активно розвиваються напрямів нашої роботи. Вигідні ціни на земельні ділянки, близькість до річкової та паркової зон, висока якість ґрунтів та велика кількість сонячних днів роблять цей край привабливим для багатьох замовників.

Чому побудувати будинок з Сервус - вигідно

5 причин побудувати будинок у місті Каховка разом із Сервус:

 1. За час свого існування ми звели каркасні будинки в усіх регіонах України., а також країнах ближнього зарубіжжя. Деякі з них ви можете відвідати в рамках екскурсії від Сервус та самостійно поставити запитання власникам котеджів..
 2. Висока якість будівництва будинків та промислових об'єктів. Ми будуємо з першокласних матеріалів. SIP-панелі пройшли багаторазові тестування на міцність з навантаженням 1,5 тонни, сейсмостійкість та випробування вогнем.
 3. Якщо вас цікавить швидке будівництво будинку з СІП-панелей в Каховці, канадська технологія стане оптимальним варіантом. На створення та виробництво індивідуального домокоплекту йде орієнтовно 3 тижнів. У цей час ми готуємо ділянку під будівництво будинку і починаємо зводити фундамент. Монтажні та будівельні роботи займають від 4 до 8 тижнів. Подібні терміни неможливі з будівництвом із цегли або газобетону..
 4. Ще один вагомий аргумент на користь канадської технології - це доступні ціни будівництва будинків з SIP-панелей та прозорі кошториси. Вартість складається із двох статей: ціна домокомплекту та ціна пакету будівельно-монтажних робіт. Ми пропонуємо кілька варіантів пакетів послуг та комплектацій котеджів.. Щоб зорієнтуватися за цінами, зверніться до наших менеджерів. Усі розрахунки прозорі, кошторис не змінюється у процесі будівництва. Ви переконаєтесь, що купити будинок в Каховці виявиться дорожчим, чим побудувати свій власний під ключ.
 5. Крім того, будівництво будинків за канадською технологією відкриває перед замовником нові можливості у проектуванні. Ви можете будувати котедж за своїми ескізами або створити індивідуальний проект на основі вподобаного з інтернету. Також ви можете замовити готовий типовий проект. За ціною це вигідніше, якщо завдання - побудувати недорого. Перейдіть до нашого каталогу, ми пропонуємо проекти будинків у класичному та сучасному стилях, у стилі хай-тек, модерн, бароко та ін. Тут ви знайдете цікаві варіанти малоповерхового будівництва котеджів на будь-який бюджет: від недорогих дачних будиночків до елітних особняків з лазнею та басейном.

Ми пропонуємо швидкозведене високоякісне житло за доступною ціною. З нами ви опинитеся в житловому будинку вже за кілька тижнів.

Переваги будівництва будинку в Каховці

Каховка - місто в Херсонській області, який розташувався на мальовничому березі Каховського водосховища річки Дніпро. До обласного центру Херсон всього 88 км, на Скадовську та Генічеську 120 км, до Одеси 280 км. З великими містами є пряме автобусне сполучення.

Чому каркасне будівництво приватних будинків під ключ у місті Каховка має попит?

 • Це зелене місто з великою кількістю насаджень та паркових зон.
 • Каховка вважається столицею міжнародного музичного фестивалю "Таврійські ігри". Також тут проводиться мотофестиваль Тачанка, Всеукраїнська козацька регата, хореографічний конкурс "Весняний розмай", концерти та багато інших заходів регіонального, обласного, національного та міжнародного рівнів.
 • Сюди також люблять приїжджати на природу. Тому орендовані котеджі у місті Каховка також мають попит..
 • Недорога земля дозволяє придбати наділ та побудувати дачу або заміський дерев'яний будинок на ділянці 6-10 соток.
 • У місті є промислові підприємства: Каховський завод електрозварювального обладнання, відоме в Україні підприємство «Чумак», Каховський маслоекстракційний завод Cargill та ін..
 • Велике дачне селище та гарний ґрунт дозволяють займатися хобі та вирощувати екологічно чисті овочі та фрукти..

Ми запрошуємо вас до офісу компанії Сервус для отримання більш детальної інформації про особливості канадської технології., етапах будівництва котеджів, видах обробки та ін.