Корисна інформація

Будівництво будинків в Ізмаїлі

Будівництво будинків в Ізмаїлі — перспективний напрямок. Це одне з найбільших портових міст на березі Дунаю. Сьогодні в ньому проживає близько 75 тисяч людей.

Столиця південної Бессарабії розташувалася на південному заході Одеської області, недалеко від кордонів із Молдовою та Румунією. Найближчі великі міста: клітина, Ренні, Болград, Галац, Білгород-Дністровський, Вилкове. Відстань до Одеси складає 240 км новою трасою M-15.

Які плюси будівництва будинку із СІП-панелей в Ізмаїлі

Співробітництво з будівельною компанією Сервус - ваша перевага, тому що з нами ви зможете побудувати дім якісно, швидко та недорого:

 1. Низькі ціни на будівництво під ключ. У нас власна матеріально-технічна база, яка постійно проходить планомірне оновлення та модернізацію.
 2. Ми пропонуємо різну вартість на каркасні будинки з SIP-панелей залежно від вибраного пакета послуг. Це може бути базовий домокомплект та самостійне складання, покращений домокомлект з будівельно-монтажними роботами під чистове оздоблення або комплекс під ключ 175-200 у.е./м2. Економічно каркасне будівництво приватних будинків під ключ у місті Ізмаїл є найвигіднішим та найшвидше окупним.
 3. Енергоефективне будівництво будинку із СІП-панелей в Ізмаїлі. Ми будуємо із сучасних екологічно чистих матеріалів та використовуємо інноваційні теплозберігаючі технології на всіх етапах..
 4. Будівництво будинків за канадською технологією відоме короткими термінами.. Виробництво домокомплекту займає 21 день, а будівництво будинку - не більше 4-8 тижнів залежно від складності проекту.
 5. Безпосередньо саме збирання та будівельні роботи не вимагають важкої техніки. Канадські будинки можуть зводити будь-якого сезону. Більш того, ви можете збудувати котедж на ділянці будь-якої складності.
 6. Комплекс робіт під ключ. Ви можете опинитися в житловому будинку вже через 2-3 місяця після підписання договору.
 7. Ми будуємо різні котеджі в місті Ізмаїл і за ціною, і за складністю: від маленьких бюджетних дач до елітних двоповерхових особняків з лазнею та басейном.
 8. Сучасні красиві проекти каркасних будинків. Ви маєте можливість вибрати готовий типовий проект з великого каталогу варіантів або замовити сучасний індивідуальний проект.
 9. Відкритість процесу на всіх етапах будівництва котеджів: від закладки фундаменту до внутрішнього оздоблення.

Побудувати свій котедж з нами буде вигідніше, чим купити будинок в Ізмаїлі на вторинному ринку нерухомості. Щоб точно зорієнтуватися за цінами та отримати попередній кошторис, зверніться до наших менеджерів.


""
1
Ім'я
названазва
Телефон
телефонтелефон
Електронна пошта
електронною поштоюелектронною поштою
Місце_будівництваВаше повне ім'я
later_deal_cf_446279later_deal_cf_446279
тег_latel_dealтег_latel_deal
later_deal_namelater_deal_name
ga_utmga_utm
Попередній
Далі

Переваги будівництва будинків в Ізмаїлі

Чим приваблює будівництво будинків у місті Ізмаїл.:

 • Близькість до моря. Місто розташоване на річці Дунай 90 кілометрів від Чорноморського узбережжя.
 • Доступні ціни на земельні ділянки та будівництво котеджів, дачних будиночків, пансіонатів, баз відпочинку.
 • Пам'ятки та гарні місця. Дзвінниця Покровського собору, церква Непорочного Зачаття, музей Суворова, мала мечеть, Миколаївська церква, церква Св. Костянтина та Олени, Палац культури ім.. Т. Д. Шевченко, катакомби 19 століття, будівля ратуші та головна вулиця міста імені Суворова та розкішна набережна.
 • Різні промислові підприємства: Ізмаїльський морський торговельний порт, судноремонтне підприємство, целюлозно-картонний комбінат, завод залізобетонних виробів, завод ремонтно-технічного обладнання, завод оцинкованих деталей, олійноекстракційний завод, Механосборочний універсальний завод.
 • Висока якість транспортної інфраструктури. Якщо раніше дорога з Одеси могла займати до 8 годин, то зараз дістатися до міста можна за 3 година. Цього вдалося досягти завдяки новій трасі М-15., початок будівництва якої було покладено за керівництва Михайла Саакашвілі. Також зручно добиратися до будь-якого дачного сектора..
 • Розвинена міська інфраструктура. Туристи тут легко знайдуть кафе та ресторани з багатонаціональною кухнею безсарабського краю, магазини, готелі, ринок із екологічно чистими продуктами. Будівництво комерційних об'єктів має попит.
 • У місті діють 25 автобусних маршрутів та служба таксі, є залізнична станція та щоденний поїзд до Києва.

В цілому, це цікавий край зі своєю багатою історією, самобутньою кухнею та національним колоритом. Багато замовників прагнуть збудувати будинок у місті Ізмаїл., тому що хочуть уникнути міської суєти великого обласного центру, але не готові проміняти Одесу на дерев'яний заміський будиночок у провінції. Для індивідуального та комерційного будівництва ця локація - вигідне рішення.


""
1
Ім'я
названазва
Телефон
телефонтелефон
Електронна пошта
електронною поштоюелектронною поштою
Місце_будівництваВаше повне ім'я
later_deal_cf_446279later_deal_cf_446279
тег_latel_dealтег_latel_deal
later_deal_namelater_deal_name
ga_utmga_utm
Попередній
Далі