Корисна інформація

Будівництво будинків у Генічеську

Будівництво будинків у Генічеську користується попитом. Місто має вигідне місце розташування. Він знаходиться на березі Азовського моря в місці з'єднання коси Арабатська стрілка та автомобільного мосту через Тонку протоку.

Населення адміністративного районного центру становить майже 20 тисяч людей. Тут будуються дачі, заміські котеджі, дерев'яні бази відпочинку та приватні садиби з лазнею. Останнім часом кожен десятий зданий об'єкт в області - це будинок з SIP-панелей за канадською технологією. У чому особливості такого швидкого житла, і чому все більше українців віддають йому перевагу?

Головні переваги будівництва будинку з Сервус

Будівельна компанія Сервус є лідером на українському ринку. 16 років. Головний напрямок нашої діяльності - будівництво будинків за канадською технологією.

  • У нас власний проектний відділ та досвідчені фахівці. Ви можете вибрати готовий типовий проект каркасних будинків або замовити ексклюзивний. Індивідуальне проектування під ключ займає 6-14 робочих днів. Можливе створення проекту з ескізу замовника.
  • У портфоліо ви знайдете більше 1500 успішно зданих об'єктів. Перш ніж замовити будівництво будинку із СІП-панелей у Генічеську, ви можете відвідати збудовані котеджі в Херсонській області та поспілкуватися особисто з власниками таких споруд.
  • Будівництво будинку за короткий час у будь-який сезон. Сьогодні ми здаємо будівельні об'єкти в експлуатацію лише за 2-3 місяці. Терміни виготовлення домокомплектів не більше 3-х тижнів. Час, що залишився, займають облаштування фундаменту та будівельні роботи..
  • Ми гарантуємо високу якість результату. Наші каркасні будинки міцні, надійні та довговічні. СІП-панель демонструє чудові технічні характеристики, стійкість до нашестя комах та гризунів, пожежну безпеку та надійність при механічному впливі.
  • Ми пропонуємо енергоефективне будівництво будинків. На всіх етапах ми використовуємо сучасні енергозберігаючі технології та матеріали. Завдяки висококласній теплоізоляції, у наших каркасних будинках тепло та комфортно за будь-якої погоди, а рахунки за комунальні послуги значно менші, ніж у будівлях із цегли або газобетону.
  • У нас власна матеріально-технічна база, тому ми пропонуємо доступну вартість домокомплектів преміум якості з багатою комплектацією.. Скільки коштує каркасне будівництво приватних будинків під ключ у місті Генічеськ, читайте нижче або запитайте розрахунок проекту у наших менеджерів.

Сьогодні ви маєте можливість будувати котедж своєї мрії за ціною квартири. Тому, якщо ви плануєте купити будинок в Генічеську, розгляньте цю альтернативу. Вам не доведеться займатися нескінченним ремонтом, тут буде все так, як вирішили саме ви.

Ціни на каркасні будинки у Генічеську

Якщо порівнювати з будівництвом котеджів із цегли, керамоблока, газобетону, дерева, то каркасні котеджі в місті Генічеськ виявляться найдешевшими. Це пов'язано із собівартістю матеріалу, а також відсутністю необхідності у важкій техніці та класичному фундаменті.

В середньому, ціна домокомплекту варіюється від 130 у.е до 210 у.о. за м2. Вона залежить від обраної комплектації, поверховості будівлі, особливостей архітектурного проекту, обробки та ін. Орієнтовно можна побудувати будинок у місті Генічеськ від 50 тисяч у.о.

До ціни створення домокомплекту необхідно додати вартість будівельно-монтажних робіт. Пакет послуг також може бути різним та відрізнятися за цінами. Ви можете зводити будинок самостійно, можете замовити роботи під внутрішнє оздоблення та займатися ремонтом самотужки, можете замовити будівництво приватного котеджу під ключ і опинитися в абсолютно житловому будинку вже за кілька місяців..