Корисна інформація

Як побудувати будинок

Найпростіший спосіб розібратися у питанні «будівництва за канадською енергозберігаючою технологією» — це зателефонувати до офісу «Сервус Одеса» телефоном. +380487005030, +380967005030, +380667005030,.

 • Враховуючи всі ваші побажання, ми складаємо попередню комерційну пропозицію, яке надсилаємо вам поштою або обговорюємо при зустрічі у нас в офісі.
 • Ще краще домовитися і зустрітися у нас на будівництві. Коли ви побачите будинок, що будується або готовий будинок, багато питань перестануть бути теоретичними і відпадуть самі собою

Вибір проекту, або мрія у деталях.

 • Після того, як Ви отримали всю необхідну інформацію, визначаємося з проектом будинку, вносимо поправки, коригування виходячи з Ваших побажань та потреб, вибираємо матеріали для оздоблення фасаду, покрівлі і т.д..
 • рада! На етапі проектування дуже важливо зрозуміти чого ви хочете від дому (це буде дачний варіант для двох, або великий будинок, де є місце і дітям та дорослим, і господарям та численним гостям).

Увага! На стадії проектування ви можете вносити будь-які зміни до типового проекту! Ми також можемо адаптувати під нашу технологію будь-який інший проект, розроблений спеціально під вас, або взятий вами з інтернету. Головне, щоб у результаті цей проект подобався саме вам.

Підписання договору на виготовлення домокомплекту.

 • Після вибору проекту, Ми з Вами підписуємо договір на виготовлення каркасу будинку (домокомплекту). На цьому етапі Ви вносите передоплату у розмірі 60% від вартості домокомплекту, не всього будинку, а лише від вартості домокомплекту.
 • Із затвердженим проектом до Вас на ділянку виїжджає наш спеціаліст будівельного відділу.
 • Грунтуючись на технічних умовах та геології, розробляється проект фундаменту, вносяться остаточні поправки.

Увага! Саме на цьому етапі ви повинні визначитися чи буде у вас в будинку камін і якщо так, що де, т.к. це потрібно буде врахувати і при облаштуванні фундаменту.

 • Після затвердження проекту та фундаменту, це і є відправна точка. З цього моменту на нашому заводі у Дрогобичі розпочинається виробництво домокомплекту за вашим проектом.(термін виготовлення 21 робочий день).

Будівництво будинку.

 • Поки що Ваш будинок виготовляється на виробництві, можна приступати до влаштування фундаменту. В середньому для будинку площею до 150 м2, роботи з улаштування фундаменту займають від 12 до 14 днів.
 • У міру готовності будинку на виробництві (орієнтовно через 21 день після першої оплати), ви оплачуєте решту 40% за домокомплект та домокомплект доставляється на місце, де ведеться будівництво будинку.
 • рада! Влаштування фундаменту — це не шпалери, це основа вашого майбутнього будинку. Підійдіть до цього моменту дуже відповідально, не заощаджуйте на матеріалах, довіряйте професіоналам.

Установка каркаса.

 • Після прибуття домокомплекту на об'єкт починається монтаж каркасу будинку. Складання домокомплекту площею до 150 м2 триває в середньому близько 20 днів (залежить від погодних умов). Оплата за складання домокомплекту відбувається після завершення складання.
 • На цьому ж етапі можна приступати до наступних робіт (розведення під сантехніку, електрику, опалення; встановлення вікон, дверей, покрівлі; внутрішнє та зовнішнє оздоблення).

Покрівля.

 • І ось ви дійшли до даху. У складі домокомплекту ви отримали кроквяну систему, решетування, гідро та паробар'єр. Сама покрівля в будинках «Сервус» може бути будь-якою (кроквяна система розрахована з багаторазовим запасом міцності). Матеріал для покрівлі (металочерепиця, битумна черепиця, керамочерепиця, пвх-мембрана) залежно від смаку та переваг. Роботи з влаштування покрівлі тривають від 12 до 16 днів (залежить від складності даху та виду покрівельного матеріалу).

Вікна та вхідні двері.

 • Вам необхідно визначитись із вікнами (профіль, фурнітура, функціональні особливості відкривання та закривання). Погодьтеся, було б нерозумно в енергоефективних будинках Сервус ставити «звичайні вікна» і втрачати все заощаджене тепло, тому ми обов'язково рекомендуємо вікна з енергозберігаючим склопакетом. Виготовлення вікон займає в середньому 12 днів, встановлення 1-2 дня. Те саме стосується броньованих дверей.
 • рада! Щоб не було простоїв і все відбувалося синхронно, замовити вікна та двері потрібно вже на початковому етапі збирання домокомплекту.

Фасадне оздоблення.

 • Роботи з влаштування фасаду тривають від 16 до 30 днів. (залежить від виду фасаду: вентильований, мокрий, обробка цеглою).
 • УРА!!! БУДІВКА ЗАКІНЧЕНА!!!

  Ще 3 місяці тому ми зустрічалися на Вашій ділянці і Ви мріяли, яким буде Ваш будинок. Тепер Ви бачите, що мрії будувати легко! Основні роботи позаду. Перед вами будинок, цей будинок, який колись був лише на картинці. Встановлено двері, вікна, покрівля. Навіть якщо на вулиці негода, або настали холоди, Вам вони не страшні. Усередині будинку тепло, зроблено все розведення під опалення, електрику та сантехніку, стіни підготовлені під чистове оздоблення. Залишилось, Як кажуть, навести красу, і почати насолоджуватися новим життям у новому будинку!