новини
П’ятниця, 24 Червень, 2022

Ціна та терміни на оформлення документів на будівництво будинку

Ціна на дозвільні документи на будівництво житлового чи садового будинку, до 300м2/500м2, якщо замовник робить все сам, то умовно безкоштовно.

Будівельний паспорт видається в Архітектурі.
Якщо подавати через ЦНАП, то треба враховувати витрати на транспорт, ескізний проект, геодезію тощо. Також архітектурне бюро може запросити, якщо будівництво у межах міста, викопування генплану в масштабі 500:1.

«Повідомлення» в ДАБИ (зараз трохи інакше назва) також можна подавати через ЦНАП (потрібно правильно заповнити бланк саме через помилку заповнення часто буває відмова). Простіше подавати через ДІЯ там менше варіантів зробити помилку, багато що заповнюється автоматично або є підказки/вибір зі списку.

Саме бази запрацювали в червні місяці, та Одеська область у т.ч., тому що не всі області в Україні запрацювали в електронці, і це не через мобільний додаток, а через сайт там є кабінет будівництва.

За термінами - 2 тижня на кожну інстанцію, якщо подавати в електронному вигляді, то після подачі «Повідомлення» можна розпочинати роботи, якщо повертають на доопрацювання, то потрібно усунути зауваження і знову 2 тижнів. Як під час війни буде невідомо, оскільки в період КОВІДу було сказано, що термінів обробки немає.

Також ми пропонуємо допомогу нашого юриста - терміни та ціна обговорюється індивідуально по кожному об'єкту.

Якщо у Вас є питання, дзвоніть:

(048) 700-50-30

(066) 700-50-30

(096) 700-50-30

Або пишіть нам на пошту servusodessa@gmail.com

Переходьте на наші соціальні мережі, підписуйте та будьте в курсі всіх новин.

"З Сервус мрії будувати легко"