Відгуки власників
акуленко

Акуленко Тетяна

Утеплення фасаду з оздобленням

Висловлюю величезну подяку за професіоналізм та оперативність фасадних робіт. Незважаючи на стислі умови та обмежений простір оперативно вирішували всі питання, що виникли., працювали з старанністю та стежили за порядком під час проведення робіт.

Щиро бажаю успіхів та процвітання!

З Повагою та найкращими побажаннями!

Акуленко Т.В. 25.11.2016 м.

Дерманец

Дерманець В.В.

Дах будинку за канадською технологією

Євген, Максим та їхні колеги роботи виконували старанно, зауваження з боку замовника та рекомендації з проханнями виконували відповідно у строк.

Роботи виконані красиво, якісно. Було приємно мати справу з покрівельниками.

Будемо із задоволенням жити підлогу дахом будинку, виконаною вашою бригадою протягом десятиліть безвідмовної роботи.

Валерій Дерманець, 27.10.2016м.

0a7a909c4d33da696280ceb46114fb75c64d94582f324e53c6-pimgpsh_fullsize_distr

Шкірман Ірина Валеріївна

Будинок “Сервус” за канадською технологією

Організацією Сервус за контрактом виконувались роботи з будівництва. Роботи були виконані відповідно до діючих будівельних норм та правил, згідно з технічними умовами, з належною якістю та у встановлений термін. При цьому, під час робіт максимально враховувалися побажання Замовника, використовувалися сучасні будівельні матеріали та прогресивні технології в обробці приміщень. За час проведення робіт виконроб Мельник А. П., Богдан, Міша, Яша виявили себе як високопрофесійні кваліфіковані, оперативно та якісно вирішальні поставлені завдання. Забезпечують якість та строки виконання робіт у суворій відповідності до вимог Замовника.

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю та рекомендуємо Мельник А. П. та його робітників Богдан, Міша, Яша як надійних партнерів для здійснення будівельних проектів.

З повагою Шкірман Ірина Валеріївна, 01.11.2016м

Отзыв Алифанова

Аліфанова А. Ю.

Будинок “Сервус” за канадською технологією

Хочеться подякувати хлопцям із Сервуса, які своїм ставленням до роботи приносять нам радість у непростій будівельній справі. Жодних претензій немає. Олег та Анатолій працювали дуже злагоджено, a, головне професійно. Усі питання вирішувалися у робочому порядку без проблем. Задоволені роботою виконроба Романа, вирішував усі питання швидко та зі знанням справи. З такими хлопцями ніяке будівництво не страшне. Бажаємо в Новому році фірмі більше клієнтів, процвітання, нашим будівельникам здоров'я, хороших клієнтів та заробітків.

Дуже дякую кожному з компанії «Сервус», з Вами легко та надійно.

Аліфанова А. Ю., 25.12.2015м.

Отзыв Буряченко

Сім'я Буряченко

Будинок “Сервус” за канадською технологією

Шановний колектив компанії "Сервус"! З новим 2016 роком вітає Вас родина Буряченко. Дякую Вам за те, що ви здійснили наші мрії! Завдяки людям які працюють у компанії «Сервус», за 2.5 місяця був збудований наш теплий, затишний, світлий та сучасний будинок. Ви справжні майстри своєї справи!!! Особлива подяка менеджеру компанії «Сервус Одеса» Юрію Вітюку, який вів наше будівництво від початку до кінця.

Хочемо побажати у новому 2016 році компанії «Сервус» та людям, які працюють у ній, хай щастить, успіхів, процвітання, здоров'я, радості, миру в сім'ях, та нашій країні!

З повагою – родина Буряченків

Отзыв Кривошеин

Олександр та Тетяна

3 будинки “Сервус” у Бурлачій Балці

«Додому 130 за канадською технологією в Одесі», слова з яких розпочалося наше знайомство з Будівельною Компанією Сервус. Ділянка для будівництва була вже досить давно, немає ідей, що і як побудувати не складалися у певну форму, яка б радувала з усіх боків, так само як мінімум витрат за максимальної якості, енергоефективності та екологічності матеріалів. Ще великим гальмом початку будівництва був міф, що будівництво це на довго і фактор довіри будівельникам так само засмучував, давався взнаки негативний досвід ремонту квартири. Сумніви розвіялися і бажання будуватися з'явилося під час перших зустрічей в офісі та на одному з готових об'єктів, завдяки терплячим роз'ясненням Сергія, спеціаліста відділу продаж.

На сьогоднішній день зовні будівництво вже готове і виявилося дуже зручно проектувати та будувати, коли є команда професіоналів з високим рівнем організації для будь-якого етапу будівництва та підбору матеріалів.

Дуже дякую кожному з компанії «Сервус», з Вами легко та надійно.

Олександр та Тетяна, 23.12.2015

Отзыв Карасиди

Олександр та Наталія

Будинок Сервуса в Наті

Хочемо висловити подяку всім співробітникам компанії «Сервус» за їхній професіоналізм та увагу від розробки проекту до здачі будинку. Будинок під внутрішнє оздоблення був готовий за 3,5 місяці. У ході робіт були деякі коригування, але загалом співробітники компанії «Сервус» спрацювали на всі сто відсотків. Від нас, як від замовників, потрібно було тільки вибрати матеріал і внести аванс на купівлю матеріалів і далі все робилося без нашої участі і могло б навіть і без нашого контролю, т.к. хлопці – професіонали.

Другий, планований будинок, будуватимемо тільки з компанією «Сервус», т.к. довіра, у такій важливій справі як будівництво будинку, неможливо переоцінити!

Процвітання та довгі роки роботи компанії «Сервус» і всім на кому вона тримається!

З преподобним. Олександр та Наталія

Олена та Ігор

Будинок за проектом Геліос у КП "Олександрія"

Пам'ятайте фразу з фільму "Москва сльозам не вірить": засмоктало міщанське болото? Вирішили будувати будинок для двох із розрахунком на те, що діти та онуки приїжджатимуть, коли їм заманеться і друзі з ночівлею, тому що їдемо трохи за місто. Довго не пояснюватиму чому вирішили з Сіп- панелей, кілька визначальних факторів: швидкий термін будівництва, незатратний фундамент, очікуваний ефект теплого будинку і як наслідок зниження витрат на утримання будинку надалі, не було страху будувати із сипів, бачили вже готові будинки у нас та за кордоном, спокійно подолали бар'єр нашої української ментальності - " нормальний будинок тільки з каменю" І найважливіший фактор - наші вихідні дані: немає досвіду будівництва, робота чоловіка пов'язана з постійними приїздами та від'їздами, у мене повна зайнятість на роботі плюс онуків ніхто не скасовував, наважилися будувати тому що " Сервус".

Очікування виправдалися, на сьогоднішній момент все йде за планом Було складно повірити, але так є, жодного разу не зірвалися терміни робіт, попередні кошториси практично не відрізняються від фінальних, тямущі поради від професійних виконавців, вистачає терпіння та доброзичливості в роботі з " початківцями"Поки так, до чого я все ... Просто хочу сказати спасибі хлопцям із Сервуса Сергію Крапівченку - обирали проект та переробляли разом, Андрію Руслановичу за чіткість та професійне ставлення, Сергію покрівельнику та його чудовим хлопцям, Ігорю - сантехнічні роботи, Володі - електрика Ігорю - директору компанії З вами спокійно та цікаво.

З преподобним. Олена та Ігор

Отзыв Чолак

Сім'я Чолак

Дача біля моря

Насамперед, хочу сказати велике спасибі ВСІМ, без винятку, працівникам компанії за ввічливість, толерантність, готовність до діалогу в БУДЬ-ЯКИЙ час, для позитиву, за ненав'язливість. Від будь-якої людини, пов'язаного з Сервус, можна отримати досить докладну та аргументовану відповідь практично на будь-яке запитання чи рішення, здавалося б, непереборної проблеми Всесвітнього масштабу)). З самого початку ми підтримували контакт з Павлом Юхимовим, який першим прийняв на себе «удар» наших питань та капризів)). Зізнаюся чесно, він витримав усі наші «набіги» та «штурми» з гідністю, тому сміливо можна стверджувати, що людина знаходиться на своєму місці і добре знає свою справу. Дякую, Паша, Ви – один із тих, з ким хотілося б попрацювати й у майбутньому.

Після неодноразово затвердженого (ми переробляли проект 4 рази і ще «трохи» після його затвердження) проекту, ми стали вже спілкуватися з головним інженером компанії – Андрієм Руслановичем. Теж можу висловити лише свої позитивні емоції щодо його роботи. Завжди грамотно і докладно відповість на будь-яке запитання, що стосується будівництва або самої технології, дасть слушну пораду, але при цьому може погодитись з вашими аргументами (якщо вони адекватні, звісно)) абсолютно спокійно.

Хотілося б відзначити професійний та відповідальний підхід до будівництва бригади Володимира Каневського (Саші та Сергію – окремий привіт), їх якісну роботу.

Дачний будиночок збудований на березі моря, у Затоці і нам він подобається)). Сподіваюся, що ми не розчаруємось у ньому (і в самій технології) в майбутньому. Будиночок виглядає добротним та якісно зібраним.. У ньому ще немає меблів та ремонту, але вже він нам здається дуже затишним і готовим прийняти мешканців будь-якої миті.

Ще раз усім - Дякую! І успіхів у бізнесі!

Сім'я Чолак.

Отзыв Ферзилаев

Ферзилаєв Сергій

Будинок у Великій Долині

Задавшись метою збудувати будинок, я дізнавався за різні варіанти та види будівництва. Натрапивши на технологію будівництва, за якою працює компанія «Сервус», я прийшов до них і дізнавшись більш детально замовив у них проект. Хлопці, менеджери, працювали якісно та вловлювали суть бажання замовника.

Будівництво розпочалося у березні 2014 року, що стосується якості та термінів, всі підрозділи компанії «Сервус» відпрацювали на найвищому рівні. Сподобалось, те, що економічно все прораховується і, практично, не виходить із бюджету. Працівники компанії (інженери, виконроби та найцікавіше, що і рядові будівельники), приймають поправки (зміни) від замовника і показують чи буде ця зміна на краще чи надають альтернативне рішення.

Загалом та загалом діями всіх співробітників компанії «Сервус» задоволений, і гордо розповідаю за свій дім, в якому вже ЖИВУ!!!

Дякую, хай щастить! Міцного здоров'я та сил на багато об'єктів.

Вдячний замовник Ферзилаєв С.М.

Отзыв Гусар

Олег та Олена Гусар

Прибудова для дружньої компанії

Відгук про роботу компанії «Сервус» на об'єкті «Літня веранда» в селі Мізикевича на вул.. Парковий, господарі Олег та Олена Гусар.

Ключовим словом, навколо якого хочеться побудувати наш відгук є ПАРТНЕРСТВО. Будівництво вкрай неоднозначний і часом заплутаний процес. Найчастіше оголює ситуації про існування яких не знають люди, що приступають до нього. Насамперед це замовники, господарі земельної ділянки на якій розгортатимуться події. Завданням професійних забудовників, якими виявилися співробітники компанії «Сервус», як мінімум, не налякати своїх клієнтів великою кількістю майбутніх проблем і, як максимум, допомогти пройти всі етапи робіт з найменшою втратою часу та нервових клітин. Слід визнати, що команда під назвою «Сервус» блискуче впоралася з усіма етапами процесу спорудження нашої альтанки. Керівництво в особі Андрія (не пам'ятаю як прізвище) та Ігоря Гончарова навіть у вихідні або вечірні години було доступно до спілкування і завжди вкрай виважено та докладно ділилося необхідною інформацією, а також неодноразово давало слушні поради. Нам дуже сподобалася робота Ігоря (не пам'ятаю прізвище), працював на етапі встановлення вікон та проведення каналізації. Педантизм та акуратність у всьому! Слід також відзначити співчутливе ставлення Романа (не пам'ятаю прізвище), який підключився на етапі обробки. Не приховуватимемо, але саме в процесі остаточних робіт ми настільки полюбили наше нове приміщення, що вирішили замахнутися на дорожчі матеріали і саме Роман допоміг нам зробити точніший їхній розрахунок при закупівлі. Не можна не згадати також про електрика Володимира (не пам'ятаю прізвища), всі виконані ним та його людьми роботи проводилися швидко, грамотно і розумно. Наших добрих слів також заслуговує бригада обробників з Тернополя Іван та Володимир (не пам'ятаю прізвища) та їхні молоді помічники. Безвідмовні, дисципліновані, по-своєму творчі, відкриті душею прості люди, яких тепер рідко зустрінеш.

В цілому ми залишилися задоволені і при кожній нагоді тепер готові рекомендувати компанію «сервус» своїм друзям як надійних партнерів. А якщо все піде так, як ми хочемо і колись збудеться наша мрія про те, щоб збудувати окремий будинок, а не літню альтанку, то ми самі знову до вас звернемося.

спасибі вам, хлопці за співпрацю та приємне спілкування!

Олег та Олена Гусар.

Отзыв Матвеев

Матвєєв Олексій

Будинок площею 116 м² по вул. Люстдорфська дорога

Директору "Сервус-Одеса" Гончарову Ігорю Михайловичу.

Шановний Ігоре Михайловичу!

Сьогодні 29.07.2014р. завершився монтаж домокомплекту площею 116 м² по вул. Люстдорфська дорога 141. Роботи виконані швидко та на високому технологічному рівні. Договірні зобов'язання виконані. Хочу відзначити доброзичливість та увагу Вашої компанії «Сервус» до всіх запитів «Замовника». Особливо хочу відзначити менеджера з продажу Кропивченка Сергія Івановича, який завжди відгукувався на будь-які питання, які виникали під час будівництва будинку, а також бригаду монтажників в особі: Кубарського Сергія (Бригадир), Кушнір Олександра, Ведмедика Сергія. Зазначені фахівці високо цінують та відстоюють авторитет фірми «Сервус» і своєю роботою практично це підтверджують.

Прошу перед керівництвом компанії «Сервус» про додаткове грошове заохочення зазначених працівників.

29.07.2014 м. «Замовник» Матвєєв Олексій

Отзыв Карпец

Сім'я Карпець

Будинок в Іллічівську площею 132,32 м², типовий проект "Глорія 2"

Директору "Сервус-Одеса" Гончарову Ігорю Михайловичу

Висловлюємо велику подяку всій команді «Сервуса»!

Наша мрія побудувати заміський будиночок виношувалася довго – ми шукали та придивлялися до технологій, відгуків, «перелопатили» весь інтернет, форум, виставки, спілкувалися з мешканцями. За нашими критеріями та відгуками підійшла компанія «Сервус». В один із проектів «Глорія 2» ми просто закохалися, він відповідав усім нашим бажанням – невеликий, акуратненький, казковий будиночок з терасою та мансардою. Будинок нам збудували за 2 місяця – були питання, спостереження і хочу сказати, що бригади відпрацювали на відмінно, молодці хлопці – злагоджена команда професіоналів, яка знає де місце кожного шурупа у нашому будинку. Це бригада монтажників Євгена, Дмитра з Дрогобича, бригада покрівельників Віталія. Зараз триває робота над фасадом, де трудяться досвідчені будівельники Олег та Олександр. Фасад буде складним та оригінальним. Окреме дякую менеджерам, особливо Сергію, він уміє терпляче вислухати і втілити всі наші шалені ідеї. Також дякуємо керівництву в особі Ігоря Гончарова, з яким узгоджувалися всі питання, людина своєї справи та відмінний керівник від якого залежить склад команди професіоналів і ці професіонали є! Він набрав і утримав чудову команду. Тепер нам належить провести оздоблювальні роботи в будинку.

Ми задоволені результатом і довірити обробку зможемо лише фірмі «Сервус», якої бажаємо процвітання, багато-багато клієнтів та цікавих проектів у найближчому майбутньому.

Дякую «Сервусу» за сервіс!

Сім'я Карпець

Отзыв Годулян

Родина Годулян

Будинок у Кароліно-Бугаз площею 85,05 м², типовий проект "горіх"

Директору "Сервус-Одеса" Гончарову Ігорю Михайловичу

Хочеться висловити велику подяку хлопцям із «Сервусу» за їхню якісну роботу. Ми замовили будинок за проектом «Гайка», зі зміненим проектом. Всі роботи були проведені в обумовлені терміни та з відмінною якістю.

Бажаємо «Сервусу» процвітання та збільшення кількості замовлень. Всього найкращого.

Родина Годулян, 10.11.2014 м.

Отзыв Будишь

Сім'я Будиш

Дача в Іллічівську

Втікаючи від міської метушні, ми з дружиною вирішили збудувати дачний будинок. Рішення про будівництво дачі канадським способом (із СІП панелей) було одноголосним, т.к. у ньому більше переваг порівняно з традиційними методами будівництва. Попередньо подивившись кілька таких будинків та почувши з перших вуст позитивні відгуки власників, ми звернулися до Одеської філії фірми «Сервус». Через 3 тижня були виконані необхідні розрахунки будинку та виготовлено весь домокомплект. Слід зазначити, що з моменту підписання договору та доставки будиночка на ділянку пройшло менше місяця. Складання будинку проводилася бригадою з трьох осіб (старший - Роман). Усі хлопці – висококласні спеціалісти. Швидкість роботи та вправність вразили нас. Якістю збирання домокомплекту ми залишилися задоволені. Потім приступили до роботи покрівельники (на чолі з бригадиром Сергієм Колєвим). Чіткість дій, сумлінне ставлення до роботи – ось що притаманно цих хлопців.

Через півмісяця з креслярського варіанта наша мрія перетворилася на реальність. Вийшов ладненький, пропорційний одноповерховий будиночок, в якому хочеться провести багато хороших днів з дітьми та онуками. Нам дуже сподобалася ділова атмосфера, панує в Одеському офісі «Сервуса». На всі наші запитання ми отримали не лише повні відповіді, але й ділові пропозиції щодо покращення проекту. Тішить ще й той факт, що підсумкові фінансові витрати додому, в порівнянні з первісними, залишилися колишніми.

Ми хочемо щиро подякувати всьому колективу «Сервуса» за хорошу роботу та побажати побільше замовників та процвітання Вашої фірми!

З повагою: сім'я Будиш, 23.09.14 м.

Отзыв Тананайко

Олена Тананайко та Владислав Винокуров

Будинок площею 112,66 м², типовий проект "Бім"

Висловлюємо подяку фірмі «Сервус!» за якісне та швидке будівництво будинку. Будинок за проектом «Бім» будувався із серпня 2013 і був зданий «під ключ» у березні 2014 року. За цей період попрацювало багато людей, і результатом ми дуже задоволені. Особливе спасибі хочеться сказати Юрію Вітюк — на всіх етапах, спочатку покупки домокомплекту, а потім і його монтажу, він завжди приходив на допомогу — і порадою, і частково. Методи його роботи більше робити, чим обіцяти. Небагатослівний і результативний, професіонал та людина своєї справи. Дякую! На пізніших етапах будівництва ми частіше стикалися з Ігорем Гончаровим, якому ми теж дуже вдячні. Дуже захоплена людина, «романтик» будівельної справи, висококласний фахівець, і просто добра людина. Мав м'який характер, він чудово справлявся з керівництвом усіх будівельних бригад, які працювали над нашим будинком. А це: бригада монтажників (вони ж заливали фундамент), гіпсокартонна бригада, сантехніків, електриків, покрівельників, фасадників, оздоблювальників. Усі фахівці (за рідкісним винятком) працювали складено, професійно та якісно. Починали роботу рано-вранці, а закінчували пізно ввечері, щоб укластися в обіцяні нам терміни. Працювали дуже акуратно, виносили за собою сміття, а бригада обробників (Олег та Іван під керівництвом Романа) навіть вимили після ремонту підлоги та вікна. Будинок у буквальному значенні слова блищав.

Після співпраці з фірмою Сервус ми зрозуміли, що будівництво може бути легким і приємним.

Олена Тананайко та Владислав Винокуров. м. Одеса, квітень 2014 м.

Отзыв Бондаренко

Марина та Володимир Бондаренко

Будинок площею 83,82 м², типовий проект "Янина - 2"

Ідея побудувати свій будинок давно витала у нас в головах. 5 років.бачили.що це все дуже складно і дуже дорого.Але мабуть прийшов наш час і протралив інтернет ми вийшли на Сервус., прочитали майже все, що могли знайти про цю технологію, прочитали відгуки людей і поїхали на фірму поспілкуватися і поставити запитання. Потрапили ми до менеджера компанії- Крапивченко Сергію,він повіз і показав нам вже майже готові будинки, що будуються., вселив у нас впевненість, що це все досить легко та просто, з такою командою професіоналів. Ми довго обирали проект, зупинилися на трохи зміненій Яніні-2. В загальному 28 жовтня 2014р. на ділянку зайшла бригада будівельників, а перед Новим роком будиночок вже стояв з вікнами і під дахом. Десь із числа 20 січня 2015р. почали працювати бригада сантехніків, електрик та гіпсокартонники. Спільна робота з Сервусом дуже багато спрощувала - тобі надсилають попередній кошторис, ти її схвалюєш і далі все помчало не напружуючи тебе: завозять матеріал, докуповують якщо треба, встановлюють послідовність. Бригадир контролює, а ти просто приходиш зрідка і дивишся. Розрахунок по остаточному кошторису іноді міг бути трохи більше, а іноді навіть менше. У будь-який час можна було дзвонити та ставити запитання, висловлювати побажання. Були іноді якісь моменти, що нас не зовсім влаштовували., але вони якось розрулювалися без зайвого шуму. Зараз у нас вже всюди йдуть оздоблювальні роботи. Думаю, якщо все буде нормально - у серпні заїдемо до нашого нового будинку. Ось зараз на вулиці спека, а в будинку прохолодно, дуже сподіваюся, що взимку він буде добре тримати тепло, особливо за нинішніх цін на газ це актуально. Що ще приємно з командою Сервуса - це те, що тобі нічого не намагаються нав'язати і подорожчати цим проектом.. Якби спитали нашу думку - ми однозначно порекомендували б будувати з командою Сервус.

Марина та Володимир Бондаренко

Отзыв Жикол

Сім'я Жикол

Будинок площею 69,26 м², типовий проект "Баррі"

Шановні співробітники "Сервус" !

Дякуємо Вам за хорошу роботу у будівництві нашого будинку за проектом "Беррі" зі змінами планування. Враховано всі наші побажання. Будинок починали будувати взимку у січні. Робота виконувалася організовано,швидко, якісно. Компанія зарекомендувала себе як надійна. Надалі плануємо співпрацювати з Вами щодо внутрішнього оздоблення нашого будинку. Не дуже радував момент з надання житла будівельникам.

Дякую за порядність. Бажаємо компанії процвітання, процвітання та процвітання !

З повагою сім'я Жикол